Online vikend -20%

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • BRIT Training Snack, S, polumekana poslastica, 200 g

      3,49 € (17,45 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • BRIT CARE Superfruits, kukci, hrskava poslastica, bez žitarica, 100g

      3,69 € (36,90 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,59 €
    • ONTARIO Cat Sticks, mesni štapići, piletina s pačetinom, 3x5g

      0,99 €
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
    • CANAGAN Biscuit Bakes, Country divljač, bez žitarica, 150g

      5,99 € (39,93 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 5,29 €
    • ONTARIO Cat Sticks, mesni štapići, s pačetinom i kunićevinom, 3x5g

      0,99 €
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
    • ONTARIO Fresh Meat pašteta, bogata lososom, 90g

      1,49 € (16,56 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • BRIT Raw Treat Skin&Coat, liofizirana poslastica za pse, piletina i riba, 40g

      3,49 €
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,49 €
    • ONTARIO KITTEN Fresh Meat pašteta, piletina, 90g

      1,49 € (16,56 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Dog Mobility, za bolju pokretljivost zglobova, konzerva 400g

      3,69 € (9,22 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • CANAGAN Biscuit Bakes, piletina iz slobodnog uzgoja, bez žitarica, 150g

      5,99 € (39,93 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 5,29 €
    • WOLFPACK Meat sticks, 100% meso klokana, 50g

      3,79 € (75,80 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • REMI Patka i divljač, potpuna hrana za pse s pačetinom i divljači, 1250 g

      2,49 € (1,99 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Urinary&Stress Relief, za smanjenje struvita i stresa, 12x85g

      16,49 € (16,17 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 14,49 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Gastrointestinal, kod gastrointestestinalnih poremećaja, 12x85g

      16,49 € (16,17 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 14,49 €
    • BRIT Vitamins Multivitamin, dodatak prehrani za pse, 150g (121 tbl)

      11,99 € (79,93 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 11,49 €
    • ONTARIO Dog MONO, vrećica, govedina s povrćem u temeljcu, 300g

      2,59 € (8,63 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,59 €
    Primijeni