Online vikend -20%

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • PETKULT Konzerva za pse, s janjetinom, bez žitarica, 400g

      2,69 € (6,72 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €
    • BRIT Raw Treat Digestion, liofizirana poslastica za pse, piletina, 40g

      3,49 €
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,49 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Hypoallergenic, kod intolerancija na hranu, konzerva 200g

      2,59 € (12,95 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
    • ONTARIO Cat Pieces, trakice pačetine, mekana poslastica, 50g

      1,59 € (31,80 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • BRIT CARE Ulje lososa, dodatak prehrani za pse, 250 ml

      9,99 € (39,96 €/1 L)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,49 €
    • CANAGAN Piletina i haringa, 85g

      2,49 € (29,29 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
    • WOLFPACK Goveđe tripice, u prahu, 100g

      3,79 € (37,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • ONTARIO Cat Sticks, mesni štapići, s govedinom i jetrom, 3x5g

      0,99 €
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
    • WOLFPACK Goveđi bedreni zglob, L, min. 600g, 1 komad

      4,89 € (8,15 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,09 €
    • PETKULT KITTEN, pašteta s mesnim komadićima, s puretinom, bez žitarica, 100 g

      1,59 € (15,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • BRIT CARE Calming, funkcionalna sočna poslastica s catnipom, bez žitarica, 50g

      1,99 € (39,80 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • LILY'S KITCHEN Organic Dinner for PUPPY, piletina s povrćem, bez žitarica, 150g

      2,09 € (13,93 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
    • WOLFPACK Meat sticks, 100% govedina, 50g

      3,79 € (75,80 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • PETKULT Konzerva za pse, s mesom divljači, bez žitarica, 800g

      4,19 € (5,24 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €
    • BRIT GF VD Cat Obesity, za smanjenje prekomjerne tjelesne mase

      BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Obesity, za smanjenje prekomjerne tjelesne mase

      5,69 € (14,22 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,19 €
    • PETKULT Konzerva za pse, s puretinom, bez žitarica

      PETKULT Konzerva za pse, s puretinom, bez žitarica

      2,69 € (6,72 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €
    Primijeni