- Online vikend -20%
Online vikend -20%
Prikaz:
-
CANAGAN Dental, puretina i piletina, za mačke, bez žitarica
6,99 € (18,64 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
WOLFPACK Goveđa žila, 20cm, 2 kom
11,49 € (76,60 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,99 € -
PETKULT Konzerva za pse JUNIOR, s govedinom, bez žitarica
2,69 € (6,72 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
WOLFPACK Goveđa kost, XL, min. 1200g, 1 komad
10,49 € (8,74 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 8,59 € -
WOLFPACK Goveđa žila, 12 cm, 4 kom
13,49 € (74,94 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,99 € -
ONTARIO Tunjevina u temeljcu, 80g
0,99 € (12,38 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
WOLFPACK Mini bites, 100% losos, pečeno meso, bez žitarica, 85g
4,89 € (57,53 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,29 € -
WOLFPACK Govedina trakice, 100 g
4,69 € (46,90 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,99 € -
ONTARIO Cat Bites, piletina sa sirom, mekana poslastica, 50g
1,59 € (31,80 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
ONTARIO Fresh Meat pašteta, s janjetinom, 90g
1,49 € (16,56 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,39 € -
ONTARIO Riblja juha, s komadićima tunjevine i skuše, 40g
0,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
ONTARIO Dog, vrećica, piletina s pilećom jetrom i povrćem, u temeljcu, 100g
1,09 € (10,90 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,09 € -
ONTARIO Dog MONO, vrećica, losos s povrćem, u temeljcu, 300g
2,59 € (8,63 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,59 € -
PETKULT Konzerva Mini, s puretinom, bez žitarica, za pse malih pasmina, 185g
1,59 € 1,29 € (6,97 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,59 € -
BRIT Vitamins Mobility 150g
13,99 € (93,27 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,49 € -
BRIT CARE Hairball, funkcionalna sočna poslastica s pačetinom, bez žitarica 50g
1,69 € (33,80 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 €