- Online vikend -20%
Online vikend -20%
Prikaz:
-
RUSTICAN Govedina i janjetina s bundevom i provansalskim biljem, bez glutena
2,49 € (6,22 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,39 € -
RUSTICAN Puretina i kunićevina s tikvicama i krumpirom, bez glutena
3,49 € (4,36 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,49 € -
RUSTICAN Govedina s pilećim srcima i brusnicama, bez glutena
2,49 € (6,22 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,39 € -
RUSTICAN Janjetina, monoproteinska hrana, bez glutena, 400g
2,49 € (6,22 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
BRIT CARE BRIT Mono Protein, kunićevina, bez žitarica i glutena, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
RUSTICAN Piletina s lososom i smeđom rižom, bez glutena
2,49 € (6,22 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,39 € -
BRIT CARE BRIT Mono Protein, janjetina, bez glutena, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
BRIT CARE BRIT Mono Protein, govedina, bez žitarica i glutena, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
-20%- MJESEČNI KATALOG
-
2 varijanteWOLFPACK Teletina i srnetina, bez žitarica
2,99 € 2,39 € (5,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 2,59 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,99 € -
RUSTICAN JUNIOR Piletina i janjetina s amarantom i sirom, bez glutena, 400g
2,49 € (6,22 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,39 € -
BRIT CARE BRIT Mono Protein, janjetina s rižom, bez glutena, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
-20%- MJESEČNI KATALOG
-
2 varijanteWOLFPACK Janjetina, bez žitarica
2,99 € 2,39 € (5,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 2,59 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,99 € -
BRIT CARE BRIT Mono Protein, tunjevina s batatom, bez žitarica i glutena, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
BRIT CARE BRIT Mono Protein, puretina i batat, bez žitarica i glutena, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
BRIT CARE BRIT Pat & Meat, divljač, pašeta i komadići mesa, bez žitarica, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
-20%- MJESEČNI KATALOG
-
2 varijanteWOLFPACK Angus govedina, bez žitarica
2,99 € 2,39 € (5,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 2,69 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,99 €