Proizvodi na akciji za sve ljubimce
Akcija Psi
Pogledaj sve
-20%
RUSTICAN Govedina i janjetina s bundevom i provansalskim biljem, bez glutena
2,49 €
1,99 €
(4,98 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,39 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 €
-20%
RUSTICAN Puretina i kunićevina s tikvicama i krumpirom, bez glutena
2,49 €
1,99 €
(4,98 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,39 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 €
FORESTO (Elanco) ogrlica protiv buha i krpelja za pse od 8kg 70cm
46,99 €
42,29 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 46,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 46,99 €
-14%
PEDIGREE Biscrok Original, s piletinom, govedinom i koštanom moždinom
1,89 €
1,61 €
(8,05 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
CAMON Higijenske maramice Aloe Vera s mirisom mošusa, 100kom, 30x17cm
5,49 €
4,94 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,49 €
-20%
RUSTICAN Piletina s lososom i smeđom rižom, bez glutena
2,49 €
1,99 €
(4,98 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,39 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 €
FORESTO (Elanco) ogrlica protiv buha i krpelja za mačke i pse do 8kg 38cm
40,99 €
36,89 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 40,99 €
-19%
RUSTICAN Janjetina sa smeđom rižom, bez glutena
51,99 €
41,99 €
(3,50 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 48,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 51,99 €
-20%
BRIT CARE Grain-free Skin&Coat, losos i krumpir, bez žitarica
74,99 €
59,99 €
(5,00 €/kg)
Smanjene web zalihe
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 63,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 74,99 €
FRISKIES T-Bonz, 150g
2,19 €
1,86 €
(12,40 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,19 €
-16%
BRIT CARE Hypoallergenic Monoprotein Medium Breed, janjetina i riža
71,99 €
59,99 €
(5,00 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 58,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 71,99 €
FRISKIES Beggin Strips s okusom slanine, 120g
2,19 €
1,86 €
(15,50 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,19 €
CAMON Higijenske maramice Bergamot, 100kom, 30x17cm
5,99 €
5,39 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,99 €
-14%
PEDIGREE Markies, poslastice za pse s koštanom moždinom
1,89 €
1,61 €
(10,73 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
-15%
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Dog Gastrointestinal, kod gastrointestinalnih poremećaja
14,99 €
12,74 €
(6,37 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 12,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 14,99 €
-14%
PEDIGREE Rodeo s govedinom, poslastica za pse
1,89 €
1,61 €
(13,09 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
-14%
BRIT PREMIUM BRIT Premium by Nature Adult Small Breed
11,49 €
9,79 €
(3,26 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 10,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 11,49 €
MAXI PET Komadići s govedinom u umaku, 1250g
1,89 €
1,59 €
(1,27 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
MAXI PET Komadići s divljači u umaku, 1250g
1,89 €
1,59 €
(1,27 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
BRIT CARE Mini, fileti janjetine u umaku, 85g
1,29 €
0,99 €
(11,65 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,29 €
-19%
WOLFPACK Alpine Country piletina, hladno prešana hrana za pse
61,99 €
49,99 €
(4,17 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 58,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 61,99 €
-10%
PRO PLAN VETERINARY DIET PVD Dog Gastrointestinal, kod gastrointestinalnih poremećaja, 400g
4,39 €
3,95 €
(9,88 €/kg)
400g
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 4,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 4,39 €
FRISKIES FunTastix, s okusom sira i slanine, 175g
3,09 €
2,63 €
(15,03 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,09 €
CANAGAN Country divljač s organskim povrćem, 400g
3,79 €
3,09 €
(7,72 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,79 €
CANAGAN Welška janjetina s organskim povrćem, 400g
3,79 €
3,09 €
(7,72 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,79 €
DOG CHOW Active s piletinom, 14kg
38,99 €
29,24 €
(2,09 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 38,39 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 38,99 €
CANAGAN Britanska govedina s organskim povrćem, 400g
3,79 €
3,09 €
(7,72 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,79 €
-18%
BRIT PREMIUM BRIT Premium by Nature Sport All Breed
45,49 €
36,99 €
(2,47 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 43,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 45,49 €
CANAGAN Dinner, puretina i pačetina s organskim povrćem, 400g
3,79 €
3,09 €
(7,72 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,79 €
-20%
RUSTICAN SENIOR Govedina s puretinom, crnim bakalarom i batatom, bez glutena
2,49 €
1,99 €
(4,98 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 €
BRIT CARE PUPPY Mini, fileti janjetine u umaku, 85g
1,29 €
0,99 €
(11,65 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,29 €
-20%
PRO PLAN VETERINARY DIET PVD Dog Hypoallergenic, kod intolerancije na hranu
99,99 €
79,99 €
(7,27 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 89,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 99,99 €
CANAGAN Piletina iz slobodnog uzgoja s organskim povrćem, 400g
3,79 €
3,09 €
(7,72 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,79 €
-20%
PRO PLAN Medium Everyday Nutrition, bogato piletinom
23,99 €
19,19 €
(6,40 €/kg)
Smanjene web zalihe
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 23,99 €
-15%
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Dog Struvite, za otapanje i sprječavanje nastanka struvita
14,99 €
12,74 €
(6,37 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 12,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 14,99 €
PEDIGREE Poslastica za pse Denta Stix Chewy Chunx maxi 68g
1,89 €
1,61 €
(23,68 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
PRO PLAN Medium/Large, Sensitive Skin, Adult 7+, OptiDerma, bogato lososom, 14kg
79,99 €
59,99 €
(4,28 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 75,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 79,99 €
BRIT CARE Mini Sterilised, fileti lososa i haringe u umaku, 85g
1,29 €
0,99 €
(11,65 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,29 €
WALKY Presvlaka za auto, vodootporna, crna, 160x145cm
17,99 €
13,49 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 17,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 17,99 €
CAMON Higijenske maramice Talco, miris Baby pudera, 100kom, 30x17cm
5,99 €
5,39 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,99 €
PEDIGREE Poslastica za pse Denta Stix Chewy Chunx mini 68g
1,89 €
1,61 €
(23,68 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
PRO PLAN Large Athletic, Sensitive Skin, Opti Derma, bogato lososom, 14kg
79,99 €
59,99 €
(4,28 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 79,99 €
-25%
PAWISE Orma za pse Comfort
7,99 €
5,99 €
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 7,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 7,99 €
LILY'S KITCHEN Lamb Hotpot, janjetina s povrćem i borovnicama, bez žitarica,150g
1,99 €
1,59 €
(10,60 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,99 €
CAMON Higijenske maramice Milk & Honey, 100kom, 30x17cm
5,99 €
5,39 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,99 €
PEDIGREE DentaStix Daily za srednje pasmine, od 10 do 25 kg, 3 kom, 77g
1,89 €
1,61 €
(20,91 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
CANVIT BARF Pivski kvasac, prah, dodatak za pse na BARF prehrani, 800g
9,99 €
8,49 €
(10,61 €/kg)
Jedina varijanta
Smanjene web zalihe
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 9,89 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 9,99 €
Akcija Mačke
Pogledaj sveGOURMET Gold Multipack, s govedinom, tunom, puretinom i jetrom, mousse, 4x85g
3,09 €
2,63 €
(7,74 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,09 €
BRIT PREMIUM Family obrok, 1200g (12x100g)
7,99 €
6,79 €
(5,66 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 7,99 €
CAMON Higijenske maramice Aloe Vera s mirisom mošusa, 100kom, 30x17cm
5,49 €
4,94 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,49 €
FORESTO (Elanco) ogrlica protiv buha i krpelja za mačke i pse do 8kg 38cm
40,99 €
36,89 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 40,99 €
GOURMET Mon Petit vrećice s govedinom, janjetinom i teletinom u umaku, 6x50g
3,09 €
2,63 €
(8,77 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,09 €
GOURMET Mon Petit vrećice s puretinom, piletinom i pačetinom u umaku, 6x50g
3,09 €
2,63 €
(8,77 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,09 €
-20%
CAT CHOW Special Care Sensitive
9,39 €
7,51 €
(5,01 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 9,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 9,39 €
FELIX Party Mix Original, poslastica s okusom piletine, jetrice i puretine, 60g
1,79 €
1,52 €
(25,33 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
GOURMET Mon Petit vrećice s pastrvom, lososom i tunom u umaku, 6x50g
3,09 €
2,63 €
(8,77 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,09 €
FELIX Party Mix Grill, poslastica s okusom govedine, piletine i lososa, 60g
1,79 €
1,52 €
(25,33 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
-15%
PRO PLAN Delicate Digestion, bogato puretinom
76,99 €
65,44 €
(6,54 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 74,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 76,99 €
CAMON Higijenske maramice Bergamot, 100kom, 30x17cm
5,99 €
5,39 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,99 €
-15%
PRO PLAN VETERINARY DIET PVD Cat Gastrointestinal, kod gastrointestinalnih poremećaja
19,99 €
16,99 €
(11,33 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 17,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 19,99 €
PRO PLAN Sterilized Maintenance, komadići s piletinom u umaku, 10x85g
12,99 €
11,04 €
(12,99 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 12,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 12,99 €
DREAMIES Poslastica s piletinom, 60g
1,79 €
1,52 €
(25,33 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
GOURMET Nature'a creation Multipack, mini fileti piletina i puretina 4x85
4,19 €
3,56 €
(10,47 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 4,19 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 4,19 €
-15%
REMI Sterilised
7,99 €
6,79 €
(3,40 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 7,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 7,99 €
DREAMIES Poslastica sa sirom, 60g
1,79 €
1,52 €
(25,33 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
DREAMIES Poslastica s lososom, 60g
1,79 €
1,52 €
(25,33 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
DREAMIES Poslastica s govedinom, 60g
1,79 €
1,52 €
(25,33 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
SHEBA Classic, pašteta s teletinom i piletinom, u štruci, 85g
0,99 €
0,84 €
(9,88 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,99 €
SHEBA Classic, pašteta s lososom, u štruci, 85g
0,99 €
0,84 €
(9,88 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,99 €
SHEBA Finesse s piletinom 85g
0,99 €
0,84 €
(9,88 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,99 €
BRIT PREMIUM Komadići u umaku s lososom i pastrvom, 100g
0,59 €
0,49 €
(4,90 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 0,59 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,59 €
DREAMIES Poslastica Mačja metvica, 60g
1,79 €
1,52 €
(25,33 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
-20%
DREAM CAT Baby Powder, grudajući mineralni pijesak za mačke, mirisni
8,49 €
6,79 €
(0,68 €/1 L)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 8,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 8,49 €
-20%
PRO PLAN Elegant Adult 1+, bogato lososom
6,49 €
5,19 €
(12,98 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 6,49 €
-20%
PRO PLAN Original KITTEN, Opti Start, bogato piletinom 1,5kg
6,49 €
5,19 €
(12,98 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 6,49 €
-20%
BRIT CARE Cat Sensitive Healthy Digestion&Delicate Taste, bez žitarica
6,49 €
5,19 €
(12,98 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 6,49 €
FLAMINGO Mahalica s perjem, 59cm
1,69 €
1,35 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,69 €
SHEBA Select Slices, s lososom u umaku, 85g
0,99 €
0,84 €
(9,88 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,99 €
-20%
BRIT PREMIUM by Nature Cat Indoor, piletina
7,99 €
6,39 €
(4,26 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 7,79 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 7,99 €
PETKULT Sterilized pašteta s mesnim komadićima, s kunićevinom, bez žitarica 100g
1,59 €
1,29 €
(12,90 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,59 €
FELIX Sensations Jellies, Countryside selection, multipack, 4x85g
2,79 €
2,37 €
(6,97 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,79 €
CAMON Higijenske maramice Talco, miris Baby pudera, 100kom, 30x17cm
5,99 €
5,39 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,99 €
CANAGAN Piletina i losos, 85g
2,49 €
1,99 €
(23,41 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 €
PETKULT Sterilized, pašteta s mesnim komadićima, s tunom, bez žitarica, 100 g
1,59 €
1,29 €
(12,90 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,59 €
CANAGAN Piletina i pačetina, 85g
2,49 €
1,99 €
(23,41 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 €
FELIX Sensations Jellies, riblji mix, multipack, 4x85g
2,79 €
2,37 €
(6,97 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,79 €
PETKULT Sterilized, pašteta s mesnim komadićima,s janjetinom, bez žitarica, 100g
1,59 €
1,29 €
(12,90 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,59 €
CAMON Higijenske maramice Milk & Honey, 100kom, 30x17cm
5,99 €
5,39 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,99 €
FLAMINGO Plumeau Mahalica s perjem, 50-60cm
3,49 €
2,79 €
Jedina varijanta
Smanjene web zalihe
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 3,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,49 €
IMAC Držač i lopatica za mačji wc ROMEO 19x12,5x28cm, razne boje
8,49 €
6,79 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 8,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 8,49 €
CANAGAN Piletina i haringa, 85g
2,49 €
1,99 €
(23,41 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 €
PETKULT KITTEN, pašteta s mesnim komadićima, s puretinom, bez žitarica, 100 g
1,59 €
1,29 €
(12,90 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,59 €
-10%
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Obesity, za smanjenje prekomjerne tjelesne mase
5,69 €
5,12 €
(12,80 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 4,19 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,69 €
BRIT PREMIUM Komadići u umaku s govedinom i graškom, 100g
0,59 €
0,49 €
(4,90 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 0,59 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,59 €
PAWISE Pop-Up Play Tunel za igru, 26x90cm
12,99 €
9,69 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 12,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 12,99 €
WHISKAS Temptations, s piletinom i sirom, poslastica za mačke, 60g
1,89 €
1,61 €
(26,83 €/kg)
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,89 €
Akcija Male Životinje
Pogledajte sveSCIENCE SELECTIVE Rabbit, hrana za kuniće, 1,5 kg
10,99 €
9,34 €
(6,23 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 10,60 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 10,99 €
VERSELE -LAGA Mountain Hay Herbs, planinsko livadno sijeno s biiljem, 500g
7,39 €
6,65 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 6,69 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 7,39 €
Akcija Ptice
Pogledajte sveVERSELE -LAGA Prestige Big Parakeets, za srednje papige, 1kg
5,69 €
5,12 €
(5,12 €/kg)
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 4,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,69 €
FERPLAST Krletka za ptice Regina bijela, promjer 32,5 x 49 cm
40,99 €
36,89 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 40,99 €
Akcija Akvaristika
Pogledajte sve
-10%
PRODAC Tropical fish flakes, hrana u listićima za sve tropske ribice
12,99 €
11,69 €
(9,74 €/1 L)
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 11,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 12,99 €
FLAMINGO Podloga za akvarij Marlin, 60x30cm
4,09 €
2,09 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 21.9.2026 do 31.12.2026
Cijena na 2.5.2025.: 4,09 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 4,09 €
PRODAC Šljunak za akvarij, kvarcni, 2-3 mm, plavi, 2,5kg
5,99 €
5,39 €
(2,16 €/kg)
Jedina varijanta
Smanjene web zalihe
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,99 €
JUWEL Grijač za akvarij AquaHeat, 50 W
33,99 €
17,49 €
Jedina varijanta
Smanjene web zalihe
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 21.9.2026 do 31.12.2026
Cijena na 2.5.2025.: 33,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 33,99 €
-10%
AQUAEL Zračna pumpa Oxyboost
15,49 €
13,94 €
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 15,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 15,49 €
EASY LIFE RedScape profesionalno gnojivo za akvaskaping, 250ml
6,99 €
6,29 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 6,99 €
EASY LIFE GreenScape profesionalno gnojivo za akvaskaping, 250ml
6,99 €
6,29 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 6,99 €
Akcija Teraristika
Pogledajte sveEBI Aqua D'ella Akvarijski ukras Špilja hrast 16x9x6cm
8,49 €
2,59 €
Jedina varijanta
Dostupno online
U trgovinama
Akcija traje od 21.9.2026 do 31.12.2026
Cijena na 2.5.2025.: 8,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 8,49 €
-10%
EXOTERRA EXO TERRA Biljka za terarij Javor
11,99 €
10,79 €
Dostupno online
U trgovinama
Besplatna dostava
Akcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026
Cijena na 2.5.2025.: 11,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 11,99 €
-69%
AQUAEL Filter spužva Unifilter zamjenska za filter Unifilter
8,49 €
2,59 €
Smanjene web zalihe
U trgovinama
Akcija traje od 21.9.2026 do 31.12.2026
Cijena na 2.5.2025.: 8,49 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 8,49 €