Online vikend -20%

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • LILY'S KITCHEN Lamb Hotpot, janjetina s povrćem i borovnicama, bez žitarica,150g

      1,99 € (13,27 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • BRIT ANIMALS Rabbit JUNIOR, potpuna hrana za mlade kuniće

      BRIT ANIMALS Rabbit JUNIOR, potpuna hrana za mlade kuniće

      11,99 € (7,99 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 11,59 €
    • LILY'S KITCHEN Fishy Fish Pie, puretina s lososom, haringom i krumpirom, 400g

      3,39 € (8,48 €/kg)
      Nedostupno online
      Smanjene zalihe u trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • CANAGAN PUPPY Feast, piletina i govedina s organskim povrćem, 400g

      3,79 € (9,48 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • BRIT Meaty Jerky, proteinska pločica, pačetina, 80 g

      3,49 € (43,62 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,49 €
    • WOLFPACK Meat sticks, 100% kunićevina, 50g

      3,79 € (75,80 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • WOLFPACK Meat sticks, 100% pačetina, 50g

      3,79 € (75,80 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • LILY'S KITCHEN Recovery Recipe, piletina s krumpirom, bez žitarica, 400g

      3,39 € (8,48 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • WOLFPACK Janjetina, trakice, 500g

      18,99 € (37,98 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 16,29 €
    • BRIT Meaty Jerky, proteinska pločica, divljač, obogaćeno kolagenom, 80 g

      3,69 € (46,12 €/kg)
      Nedostupno online
      Smanjene zalihe u trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,69 €
    • WOLFPACK Janjeće uho, 250g

      11,49 € (45,96 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,79 €
    • ASPECT Shih Tzu, losos s rižom, 1 kg

      10,49 € 8,92 € (8,92 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,69 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 10,49 €
    • BRIT CARE Fileti puretine i lososa u umaku, za mačke, 85g

      1,19 € (14,00 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
    • BRIT ANIMALS Hamster, potpuna hrana za hrčke 300g

      3,69 € (12,30 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,59 €
    • ONTARIO KITTEN Fresh Meat pašteta, s tunjevinom, 90g

      1,49 € (16,56 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • BRIT Raw Treat Immunity, liofiz. poslastica za pse, piletina i janjetina, 40g

      3,69 €
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,49 €
    Primijeni