Online vikend -20%

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • WOLFPACK Jelenova koža, rolice, 250 g

      11,49 € (45,96 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,89 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Dog Obesity, smanjenje prekomjerne tjelesne mase, konz.400g

      3,69 € (9,22 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Struvite,otapanje i sprječavanje nastanka struvita,konz.200g

      2,59 € (12,95 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • BRIT Raw Treat Urinary, liofizirana poslastica za pse, puretina, 40g

      3,49 €
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,49 €
    • LILY'S KITCHEN Chew Sticks s janjetinom,jabukom i graškom, bez žit., 3 kom,120g

      3,99 € (33,25 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €
    • LILY'S KITCHEN Woofbrush Expert Dental Care/Dental Chew, S, multipack, 7X22g

      7,99 € (51,88 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 7,79 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Renal, za potporu rada bubrega, fileti u umaku, 12x85g

      16,49 € (16,17 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 14,49 €
    • WOLFPACK Devine tripice, 250g

      9,39 € (37,56 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 8,39 €
    • ASPECT Mops, janjetina i riža, 1 kg

      9,99 € (9,99 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,39 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Gastrointestinal,kod gastrointestinalnih poremećaja konz.200g

      2,59 € (12,95 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • BRIT CARE Superfruits, haringa, hrskava poslastica bez žitarica, 100g

      3,69 € (36,90 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • ONTARIO Fresh Meat pašteta, bogata piletinom, 90g

      1,49 € (16,56 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • BRIT CARE Soup, juha za mačke, s pačetinom i catnipom, bez žitarica, 75g

      1,29 € (17,20 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,09 €
    • ONTARIO Cat Slices, trakice piletine, mekana poslastica, 50g

      1,59 € (31,80 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • WOLFPACK Konjska jetra, 100g

      4,29 € (42,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €
    • ONTARIO Dental Stick Original, dentalna poslastica za pse, 180g

      1,69 € (9,39 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
    Primijeni