- Online vikend -20%
Online vikend -20%
Prikaz:
-
BRIT CARE Fileti piletine u umaku, za mačke, 85g
1,19 € (14,00 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,19 € -
REMI Losos i pastrva, potpuna hrana za mačke s lososom i pastrvom, 415 g
1,29 € (3,11 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,29 € -
WOLFPACK Uho iberijske crne svinje, 2 komada
4,59 € (45,90 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,99 € -
ASPECT Bichon, janjetina i riža, 1 kg
9,99 € (9,99 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,39 € -
WOLFPACK Maxi bites, 100% janjetina, pečeno meso, bez žitarica, 500g
14,99 € (29,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 12,59 € -
ONTARIO Tunjevina s dodatkom lososa, u temeljcu, 80g
0,99 € (12,38 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
BRIT ANIMALS Guinea pigs, potpuna hrana za zamorčiće
3,69 € (12,30 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,59 € -
RASCO Premium Cat, 3x govedina, 3x teletina,3x puretina,3x pačetina, 12x85g
8,99 € (8,81 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 8,59 € -
PETKULT Sterilized, pašteta s mesnim komadićima,s janjetinom, bez žitarica, 100g
1,59 € (15,90 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
PETKULT Konzerva za pse, s govedinom, bez žitarica
2,69 € (6,72 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
RASCO Premium Sterilized, 3x losos, 3x bakalar, 3x pačetina, 3x puretina, 12x85g
8,99 € (8,81 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 8,59 € -
BRIT CARE Superfruits, janjetina, hrskava poslastica, bez žitarica, 100g
3,59 € (35,90 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,49 € -
WOLFPACK Goveđe uho, polovice, 30 kom
15,49 € (22,13 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,69 € -
RUSTICAN MINI PUPPY/JUNIOR, s janjetinom i rižom, bez glutena
7,99 € (7,99 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 7,99 € -
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Renal, za potporu rada bubrega
5,69 € (14,22 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,49 € -
ONTARIO Piletina s bakalarom, u temeljcu, 80g
0,99 € (12,38 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 €