- Online vikend - akvaristika
Online vikend - akvaristika
Prikaz:
-
EBI Aqua D'ella Akvarijski šljunak Light Coarse, 3-6mm, 10kg
7,99 € (0,80 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
FLAMINGO Rezervna spužva za filter Barracuda
1,29 € 0,39 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 21.9.2026 do 31.12.2026Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,29 € -
JUWEL Ugljen uložak za filter
13,99 €Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,49 € -
JBL Podloga Sansibar Rječna, pijesak za akvarij svjetli s crnim, 0,4-1,4mm
14,99 € (3,00 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,99 € -
JBL Clynol - tekući filter medij 100ml
5,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,99 € -
PRODAC Šljunak za akvarij, kvarcni, 2-3 mm, zeleni, 2,5kg
5,99 € (2,40 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,39 € -
JBL Algopond Green - sredstvo protiv algi i truleža u vrtnim jezercima, 500ml
20,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 17,99 € -
FLAMINGO Akvarijski šljunak Pebbles nature (1-3mm) 8kg
12,49 € (1,51 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 12,09 € -
JBL Ferrotabs - gnojivo u koncentratu u obliku tableta 30tab
9,49 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 8,99 € -
JBL ProNovoGuppy - hrana za guppy-je i ostale male akvarijske ribice 100ml
4,69 € (46,90 €/1 L)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,69 € -
JUWEL DCJ88039 BioPad S Compact S/Super Set za akvarij Rekord 60 (vata i spužva)
1,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
JBL Artemio pur - jajašca artemije 40ml
15,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,99 € -
JBL Symec XL - gruba filter vuna 250g
7,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,99 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras Kozma Stone, 12x11x6cm
8,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 8,99 € -
PRODAC Weekend food, hrana za 4-5 dana, 21g
1,49 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,49 € -
EBI Aqua D'ella Zračni ventil, 4/6mm, 2kom
5,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,69 €