- Online vikend - akvaristika
Online vikend - akvaristika
Prikaz:
-
EBI Plastična cijev za zrak 16/22, 1m
3,49 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,09 € -
EBI Aqua D'ella Raspršivač zraka Hobotnica, 8,5x8x7,5cm
6,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineSmanjene zalihe u trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,99 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski pijesak River, 1mm, 10kg
6,99 € (0,70 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
JBL Coarse Filter Foam - pjenasti filter grubog sastava 50x50x5cm
25,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 21,99 € -
JBL Acclimol - preparat za zaštitu tijekom aklimatizacije ribica 100ml
7,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
FLAMINGO Mrijestilište Romi, 16,5x12,5x13,5cm
4,49 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,49 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras Ruševina, razne vrste, 14x10x16cm
13,49 € 6,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 21.9.2026 do 31.12.2026Cijena na 2.5.2025.: 13,49 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 13,49 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski ukras Olupina broda 18x11x16 cm
15,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 15,99 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras Rainbow kamen, 2 rupe, 14x6x12,5cm
6,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
JBL ProNovoRed - osnovna hrana u listićima za zlatne akvarijske ribice 100ml
3,09 € (30,90 €/1 L)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,19 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski šljunak Carrara White 9-11mm, 10kg
10,49 € (1,05 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,69 € -
PRODAC Stick on tablete, hrana za sve vrste hladnovodnih i tropskih riba, 100ml
7,99 € (79,90 €/1 L)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras Rainbow kamen, 1 rupa, 12x7x10cm
5,49 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,39 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski šljunak Dark Coarse, 3-6mm, 10kg
6,99 € (0,70 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras Moza Stump, 15x11x15cm
16,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 16,99 € -
JBL Unibloc CP i 60-120, zamjenski uložak (pjena) za Cristal Profi i 60-120
6,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineSmanjene zalihe u trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,99 €