- Online vikend - akvaristika
Online vikend - akvaristika
Prikaz:
-
FOP MPS Akvarij s poklopcem, plastični
4,49 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,49 € -
FLAMINGO Akvarijski šljunak Gravel Siberia 4kg
8,99 € (2,20 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 8,99 € -
JUWEL Filter sistem Bioflow ONE za male i nano akvarije volumena do max 80l
32,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 30,99 € -
JBL Algopond Forte sredstvo protiv algi u ribnjacima
12,99 €Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,99 € -
PRODAC Biogran, hrana u granulama za slatkovodne, morske ribice i ciklide, 100ml
4,59 € (45,90 €/1 L)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,99 € -
FLAMINGO Automatska hranilica AquaButler, 125 ml, 4-8 porcija
43,99 € (183,29 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 43,99 € -
PRODAC Spirulina flakes, hrana u listićima za tropske ribe biljojede, 250ml
5,69 € (22,76 €/1 L)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,79 € -
AQUAEL Standard spužva za Pat Mini filter 2 kom
3,89 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,89 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski šljunak Light Coarse, 3-6mm, 2kg
3,19 € (1,60 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,79 € -
EBI Silikonska cijev za zrak 4/6 mm 1 m
0,79 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,79 € -
EBI Aqua D'ella Air tube brush, četka za čišćenje cijevi, 150cm
4,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,19 € -
EASY LIFE Excital - sredstvo protiv crvenih algi (Cyano sp.) 250 ml
9,49 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,09 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras Midi, razni oblici, 11x6x7 cm
5,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,69 € -
JBL Cleany - dupla četka za čiščenje cijevi - 150cm
10,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 8,99 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski šljunak Light Fine, 1-3mm, 10kg
6,99 € (0,70 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,99 € -
PRODAC Pondfood Mix, hrana za ribe u jezercima, listići, štapići i račići, 1,2l
6,99 € (5,82 €/1 L)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,39 €