Online vikend - akvaristika

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • FERPLAST Akvarijski ukras Mini Koralj, razni oblici, 7x3,5xh6,5cm

      3,29 €
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • FLAMINGO Akvarijski ukras Dvorac L, 13x15x19cm

      16,99 € 8,69 €
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 16,99 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 16,99 €
    • AQUAEL Platinium grijač

      AQUAEL Platinium grijač

      19,99 €
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 18,99 €
    • JUWEL Filter spužva BioPlus fine ONE

      3,99 €
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • FLAMINGO Akvarijski ukras No Fishing, 5,5x3,9x5,7cm

      3,29 € 1,69 €
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,29 €
    • PRODAC Artemia Brine Shrimp, 100% račići, 100ml

      4,69 € (46,90 €/1 L)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • PRODAC Coldwater, hrana u granulama za male hladnovodne ribice, 250ml

      5,69 € (22,76 €/1 L)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,69 €
    • PRODAC Šljunak za akvarij, kvarcni, 2-3 mm, plavi, 2,5kg

      5,99 € (2,40 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 5,39 €
    • SERA MYCOPUR protiv plijesni i gljivica kod akv. riba 50ml

      7,99 €
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 7,99 €
    • PRODAC Color flakes, hrana u listićima za sve tropske ribice, 100ml

      2,99 € (29,90 €/1 L)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,69 €
    • JBL LimCollect II - zamka za puževe u akvariju

      15,99 €
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 13,49 €
    • JBL Plantis - kvačica za sidrenje biljaka za podlogu

      4,99 €
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,99 €
    • PRODAC Nutronflora, tekuće gnojivo za slatkovodno akvarijsko bilje

      PRODAC Nutronflora, tekuće gnojivo za slatkovodno akvarijsko bilje

      4,29 €
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • AQUAEL Set spužvi za filter Versamax mini, standard

      5,49 € 1,69 €
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,89 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5,49 €
    • JBL Cristal Profi Greenline - unutarnji filter za akvarije

      JBL Cristal Profi Greenline - unutarnji filter za akvarije

      46,99 €
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 43,99 €
    • JBL Fixol - ljepilo za pozadinske slike akvarija 50ml

      9,49 €
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 8,99 €
    Primijeni