- Online vikend - akvaristika
Online vikend - akvaristika
Prikaz:
-
AQUAEL AQL Filter materijal Bioceramax 1200 za Maxi Kani
11,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,99 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras Dvije amfore S, 17x12x14cm
16,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 16,99 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski ukras Bonsai kućica 20x15,5x20cm
30,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 30,99 € -
JBL ProNovo Botia Tab M - hrana u tabletama za biljojedne ribice 100ml
7,99 € (79,90 €/1 L)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 7,89 € -
EBI Aqua D'ella Sigurnosni ventil 4/6mm, 1kom
1,69 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
SERA ECTOPUR protiv vanjskih parazita i gljivica akv.riba, 100g
9,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,69 € -
JBL Novo Color Grano S - hrana u granulama za intenzivniju boju ribica 100ml
6,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,39 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski šljunak Light Fine, 1-2mm, 2kg
2,99 € (1,50 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,79 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras Moza Stump, 13x10x12cm
10,49 € 8,92 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 10,49 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 10,49 € -
SERA MED PROFESSIONAL NEMATOL protiv protozoa kod akv.riba 10ml
17,99 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 17,99 € -
FLAMINGO Akvarijski ukras kamen Strawberry rock, 13x9x16cm
9,49 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,39 € -
JBL Novostation - ring hranilica sa mogučnošću podešavanja za akvarije
7,49 €Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,39 € -
PRODAC Artemia eggs, 50ml
10,99 € (219,80 €/1 L)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,99 € -
PRODAC Pondmix, hrana za ribe u jezercima, listići i štapići, 1,2l
6,39 € (5,32 €/1 L)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,69 € -
PRODAC Šljunak za akvarij, kvarcni, 2-3 mm, crveni, 2,5kg
5,99 € (2,40 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,39 € -
EBI Aqua D'ella Akvarijski ukras Bonsai Bor 1
7,99 €Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 7,99 €