Online vikend -20%

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • BRIT CARE Soup, juha za mačke, s puretinom i catnipom, bez žitarica, 75g

      1,29 € (17,20 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,09 €
    • ONTARIO Dog MONO, vrećica, piletina s povrćem, u temeljcu, 300g

      2,59 € (8,63 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,59 €
    • PETKULT Konzerva za pse Monoprotein Sensitive, govedina sa smeđom rižom, 800g

      4,29 € (5,36 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,09 €
    • ONTARIO Dog MONO, vrećica, meso šarana s povrćem, u temeljcu, 300g

      2,59 € (8,63 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,59 €
    • WOLFPACK Janjeći rep, 250g

      10,49 € (41,96 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,39 €
    • RASCO Premium Cat Sterilised, vrećica, bogato bakalarom, u umaku, 85g

      0,89 € (10,47 €/kg)
      Nedostupno online
      Smanjene zalihe u trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €
    • REMI PREMIUM Cat Mousse, s piletinom, bez glutena, 400g

      1,89 € (4,72 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • LILY'S KITCHEN LILY's KITCHEN Chew Sticks, s piletinom, mangom i bananom, bez žit. 3kom, 120g

      3,99 € (33,25 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €
    • PETKULT Konzerva Mini JUNIOR, s kunićevinom, GF, za štence malih pasmina, 185g

      1,59 € (8,59 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Diabetes, za regulaciju opskrbe glukozom, konzerva 200g

      2,59 € (12,95 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • RASCO Premium Dog, sandwich pačetina s bakalarom, mekana poslastica,80g

      3,09 € (38,62 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
    • ONTARIO Dog, trakice piletina, mekana poslastica, 70g

      2,69 € (38,43 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,69 €
    • ONTARIO KITTEN Piletina s jetricom i dodatkom ružmarina, u umaku, 80g

      1,49 € (18,62 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €
    • BRIT GF VD Cat Ultra-Hypoallergenic, kod intolerancija na hranu

      BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Ultra-Hypoallergenic, kod intolerancija na hranu

      25,99 € (13,00 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 24,99 €
    • REMI PREMIUM Dog Pašteta, s govedinom, bez glutena, 400g

      1,79 € 1,49 € (3,72 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
    • ONTARIO Dog, vrećica, piletina sa svinjskom hrskavicom, u temeljcu, 100g

      1,09 € (10,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,09 €
    Primijeni