Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • CARNILOVE Fileti u želeu, bogato fazanom, s listovima maline 85g

      1,39 € (16,35 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • CARNILOVE PUPPY Mesna pašteta za štence, puretina s lososom, 400g

      3,19 € (7,98 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,19 €
    • CARNILOVE Pašteta za pse, puretina i prepelica s mrkvom, 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • CARNILOVE Pašteta za pse, puretina i veprovina sa šipkom, 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • ESSENTIAL FOODS ESSENTIAL the BEGINNING PAT, bez žitarica, za štenad svih pasmina, 400 g

      3,99 € (9,98 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €
    • ALMO NATURE Bio Organic Maintenance, s piletinom, pašteta za pse, 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • CARNILOVE Pašteta KITTEN, puretina s lososom, 100g

      1,99 € (19,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • CARNILOVE Fileti u umaku, bogato kunićevinom, s listovima maline, za mačiće, 85g

      1,39 € (16,35 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • PROOF , Piletina s lososom, Piletina s brancinom, za odrasle mačke, 4x85g

      2,89 € (8,50 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,89 €
    • PROOF , Piletina s lososom, komadići u želeu, za odrasle mačke, 85 g

      0,89 € 0,79 € (9,29 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,89 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,89 €
    • LILY'S KITCHEN Rest Up Recipe, piletina s krumpirom, bez žitarica, 400g

      3,39 € (8,48 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • ROYAL CANIN FHN Ageing 11+ 2kg + FHN Ageing 11+ 85 g

      31,99 € (14,74 €/kg)
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 30,99 €
    • LILY'S KITCHEN Shredded, fileti piletine s dagnjama u umaku, 70g

      2,59 € (37,00 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,59 €
    • ROYAL CANIN CCN Light Weight Care, pašteta za pse, 85g

      1,89 € (22,24 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • ROYAL CANIN FHN Fussy Cat 2kg + FHN Instinctive Gravy 85 g

      28,99 € (13,36 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 28,69 €
    • PROOF , Piletina, Piletina s govedinom, za odrasle mačke, 4x85g

      2,89 € (8,50 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,89 €
    Primijeni