Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • LILY'S KITCHEN Halloween Edition Dinner, s piletinom, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • ROSEWOOD CUPID&COMET Christmas Dinner Topper, piletina i puretina, za pse, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • SCHESIR Konzerva za mačke Tunjevina u mekanom želeu

      SCHESIR Konzerva za mačke Tunjevina u mekanom želeu

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • CARNILOVE Pašteta za pse, puretina i pačetina s livadnom mačicom, 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • ROYAL CANIN vrećica za mačke FCN Hairball Care u umaku, 85g

      2,29 € (26,94 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,19 €
    • ALMO NATURE HFC Hydration Help, komadići tune u umaku od tune, vrećica, 50g

      1,29 € (25,80 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €
    • BRIT CARE Real Double Layer Mousse, piletina sa sirom, 6x25g

      8,59 € (57,27 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 8,59 €
    • PROOF , Piletina, komadići u želeu, za odrasle mačke, 85g

      0,89 € 0,79 € (9,29 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,89 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,89 €
    • CARNILOVE Pašteta PUPPY Puretina i losos s borovnicom, za štence 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • CARNILOVE Pašteta za pse, puretina i divljač s lišćem jagode, 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • FRISKIES Vrećice za pse Mutipack, meso i povrće u želeu, 4x85g

      2,79 € (8,21 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,79 €
    • SCHESIR Konzerva za mačke, tunjevina sa surimi račićima, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • FRISKIES Vrećica za pse JUNIOR, s piletinom i mrkvom u umaku, 85g

      0,89 € (10,47 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,89 €
    • BRIT CARE Creamy Duo Mousse, s piletinom i bučom, 4x14g

      2,99 € (53,39 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • CARNILOVE Fileti u umaku, bogato fazanom, s listovima maline, 85g

      1,39 € (16,35 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • CARNILOVE Pašteta za pse, puretina i bivol s laticama ruže, 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    Primijeni