Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • SCHESIR After Dark Pate, piletina, bez žitarica, 80g

      2,09 € (26,12 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
    • BRIT CARE Real, Štruca, mesni komadići piletine, 2x37g

      3,29 € (44,46 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • PROOF , Multipack, razne vrste, za odrasle mačke 12x85g

      7,99 € (7,83 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 7,59 €
    • CARNILOVE Fileti u želeu, 4xPuretina, 4xPrepelica, 4xFazan, 12x85g

      14,99 € (14,70 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 14,99 €
    • CARNILOVE Fileti u želeu, bogato kunićevinom, s nevenom, mačići 85g

      1,39 € (16,35 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • CARNILOVE Pašteta za pse, puretina i fazan s lišćem maline, 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • SHEBA Vrećice za mačke Fresh&Fine, s peradi u umaku, 6x50g

      3,29 € (10,97 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,19 €
    • CARNILOVE Pašteta, puretina sa sobom, 100g

      1,99 € (19,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • CARNILOVE Pašteta Multipack 4x300g

      9,99 € (8,32 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,99 €
    • BRIT CARE Real, Štruca, mesni komadići tune, 2x37g

      3,29 € (44,46 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • PROOF , Piletina s govedinom, komadići u želeu, za odrasle mačke, 85 g

      0,89 € 0,79 € (9,29 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,89 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,89 €
    • CARNILOVE Pašteta, piletina s janjetinom, 100g

      1,99 € (19,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • PROOF Hrana za odrasle pse, piletina/mrkva i piletina/govedina u umaku, 4x100g

      2,89 € (7,22 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,89 €
    • LILY'S KITCHEN Shredded Multipack, fileti u umaku, 8x70g

      15,99 € (28,55 €/kg)
      Nedostupno online
      Smanjene zalihe u trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 18,99 €
    • ROYAL CANIN CCN Exigent, pašteta za pse, 85g

      1,89 € (22,24 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • CARNILOVE Pašteta, puretina s lososom, 100g

      1,99 € (19,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    Primijeni