Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • PROOF Hrana za odrasle pse, piletina u umaku od mrkve, 100g

      0,89 € (8,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,89 €
    • PROOF Hrana za odrasle pse, piletina s govedinom, u umaku od brusnice, 100g

      0,89 € (8,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,89 €
    • OASY Natury Konzerva PUPPY, piletina, 150g

      1,79 € (11,93 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • SCHESIR Konzerva za mačke multipack, tunjevina, u želeu, 6x50g

      7,99 € (26,63 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 7,99 €
    • ESSENTIAL FOODS ESSENTIAL Truth Special, piletina s janjetinom, za starije pse, 400g

      2,19 € (5,48 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,19 €
    • BRIT CARE Real, mesni komadići piletine u umaku, 80g

      2,19 € (27,38 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,19 €
    • BRIT CARE Real Mousse, piletina s kozjim mlijekom, 6x25g

      6,99 € (46,60 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €
    • BRIT CARE Real, mesni komadići skuše u umaku, 80g

      2,19 € (27,38 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,19 €
    • BRIT CARE Real Mousse, tuna, 6x25g

      6,99 € (46,60 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €
    • CARNILOVE Fileti u želeu, bogato prepelicom, s maslačkom 85g

      1,39 € (16,35 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • HILL'S PRESCRIPTION DIET HILL's PD Fel i/d Kitten, kod osjetljive probave, s piletinom, 85g

      2,19 € (25,76 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,19 €
    • ROYAL CANIN FHN Ageing 15+ 2kg + FHN Ageing 15+ 85 g

      31,99 € (14,74 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 30,99 €
    • CIAO Bisque, tunjevina s lososom, u kremastom umaku, 40g

      1,69 €
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
    • ESSENTIAL FOODS ESSENTIAL Jaguar, piletina s lososom, mesni fileti u pašteti, 85g

      0,99 € (11,65 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
    • ESSENTIAL FOODS ESSENTIAL Panther, piletina s puretinom, za sterilizirane mačke 85g

      0,99 € (11,65 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
    • BRIT CARE Creamy Duo Mousse, s piletinom i pačetinom, 4x14g

      2,99 € (53,39 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    Primijeni