Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • ALMO NATURE Bio Organic Maintenance, s govedinom i povrćem, pašteta za pse, 300g

      2,99 € (9,97 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • PEDIGREE Protein+, miješani izbor u želeu, 4x85g

      2,99 € (8,79 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • LILY'S KITCHEN Christmas Dinner, konzerva za pse s puretinom i šunkom, 400g

      4,99 € (12,48 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,99 €
    • ROYAL CANIN CCN Digestive Care, pašteta za pse, 85g

      1,89 € (22,24 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • CARNILOVE Pašteta, piletina s pačetinom i fazanom, 100g

      1,99 € (19,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • CARNILOVE Fileti u umaku, bogato prepelicom, s maslačkom, sterilizirane, 85g

      1,39 € (16,35 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • PROOF , Piletina s brancinom, komadići u umaku od špinata, za odrasle mačke, 85g

      0,89 € 0,79 € (9,29 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,89 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,89 €
    • ALMO NATURE HFC Urinary Help, Piletina s brusnicama, vrećica 50g

      1,29 € (25,80 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €
    • CARNILOVE Mesna pašteta, puretina s lososom, 400g

      3,19 € (7,98 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,19 €
    • SHEBA Sheba Vrećica Mini Izbor Ribe 6x50g

      3,29 € (10,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • SCHESIR Silver Senior Mousse, piletina, bundeva, bez žitarica, 80g

      2,09 € (26,12 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
    • SCHESIR Silver Senior, fileti piletine u temeljcu, bez žitarica, 70g

      2,09 € (29,86 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
    • CIAO Twin Packs, tunjevina i piletina, u temeljcu tunjevine, 2x40g

      3,29 € (41,12 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
    • PROOF , Piletina s puretinom, komadići u umaku od mrkve, za odrasle mačke, 85g

      0,89 € 0,79 € (9,29 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,89 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,89 €
    • WHISKAS IZB. PERADI JUNIOR 4X85

      2,89 € (8,50 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,89 €
    • ROYAL CANIN FHNW Ageing 11+ Jelly 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    Primijeni