Online vikend - akvaristika

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • SERA COSTAPUR protiv Ichtya i drugih parazita kod akv.riba 50ml

      7,99 €
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 7,69 €
    • FLAMINGO Vikend hrana za akvarijske ribe

      1,49 €
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €
    • PRODAC Pro Wafers, hrana u tabletama za ribe koje se hrane pri dnu, 100ml

      3,69 € (36,90 €/1 L)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,49 €
    • FLAMINGO Akvarijjski ukras Most L, 18x7x7cm

      6,99 €
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €
    • FLAMINGO Nepovratni ventil 5cm o: 1,5cm

      1,59 €
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • EASY LIFE Fosfo - tekući izvor fosfata za akvarijsko bilje 500 ml

      9,99 €
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,69 €
    • FLAMINGO Filter spužvica za Swordfish

      FLAMINGO Filter spužvica za Swordfish

      10,99 €
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 10,99 €
    • JBL Aqua-T Handy - čistač stakla sa 70 mm oštricom od nehrđajućeg čelika

      13,99 €
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 11,99 €
    • SERA NITRIVEC Biostarter pozitivne bakterije za akvarijsku vodu 100ml

      9,49 €
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,39 €
    • EASY LIFE Fero - tekući izvor željeza za akvarijsko bilje 500 ml

      9,99 €
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,69 €
    • PRODAC Cichlid sticks S, hrana u štapićima za male i srednje ciklide, 250ml

      3,99 € (15,96 €/1 L)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,69 €
    • JBL Filter start - bakterijski starter za sve vrste filtera 10ml

      4,99 €
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,49 €
    • PRODAC Šljunak za akvarij, kvarcni, 2-3 mm, rozi, 2,5kg

      4,19 € (1,68 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,69 €
    • PRODAC Baby, hrana u listićima za mlade ribice, 50ml

      3,99 € (79,80 €/1 L)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €
    • EBI Aqua D'ella Akvarijski šljunak Black, 1-3mm, 9kg

      9,99 € (1,11 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 8,09 €
    • JBL Biotopol R-sredstvo za kondicioniranje akvarijske vode za zlatne ribe 100ml

      5,49 €
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €
    Primijeni