- Online vikend -20%
Online vikend -20%
Prikaz:
-
ONTARIO KITTEN Pileća juha s povrćem, 40g
0,99 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
WOLFPACK Gastro intestinal complex peleti, 400g
36,99 € (92,48 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 34,99 € -
CANAGAN Small Breed Country Divljač, za pse, bez žitarica
26,99 € (13,50 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 24,99 € -
WOLFPACK Goveđa žila, 70cm, 1kom
19,49 € (69,61 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 16,99 € -
PETKULT Konzerva za pse JUNIOR, s puretinom, bez žitarica, 400g
2,69 € (6,72 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
ONTARIO Dog Stick, mesni štapić govedina, 15g
0,99 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,89 € -
WOLFPACK Mini bites, 100% kunićevina, pečeno meso, bez žitarica, 85g
4,89 € (57,53 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,29 € -
REMI PREMIUM Dog Pašteta, s ribom, bez glutena, 400g
1,79 € 1,49 € (3,72 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 € -
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF Veterinary Diets Cat Calm & Stress Relief, suzbijanje stresa i smirenje
7,99 € (19,98 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 7,70 € -
REMI PREMIUM Cat Mousse, s ribom, bez glutena, 400g
1,89 € (4,72 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,89 € -
WOLFPACK Mini bites, 100% srnetina, pečeno meso, bez žitarica, 85g
4,89 € (57,53 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,29 € -
PETKULT Konzerva za pse JUNIOR, s piletinom, bez žitarica, 800g
4,19 € (5,24 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,99 € -
ONTARIO KITTEN Chicken Drink, napitak s komadićima piletine, 135g
1,49 € (11,04 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,39 € -
BRIT Vitamins Immunity Booster, dodatak prehrani za pse, 60tbl, 120g
16,99 € (141,58 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 16,99 € -
RASCO Premium Cat, vrećica, bogato puretinom, u umaku, 85g
0,89 € (10,47 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,79 € -
ONTARIO Dog Stick, mesni štapić divljač, 15g
0,99 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,89 €