- Online vikend -20%
Online vikend -20%
Prikaz:
-
ONTARIO Piletina s pačetinom i dodatkom riže i ružmarina, u umaku, 80g
1,69 € (21,12 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
RASCO Premium Cat, vrećica, bogato teletinom, u umaku, 85g
0,89 € (10,47 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,79 € -
BRIT Vitamins Calm, dodatak prehrani za pse, 150 g (124 tbl)
11,99 € (79,93 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,49 € -
BRIT Vitamins Skin&Coat, dodatak prehrani za pse, 150g (96 tbl)
11,49 € (76,60 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,49 € -
BRIT Vitamins Biotin Skin&Coat Care, dodatak prehrani za pse, 60tbl, 120g
14,99 € (124,92 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 12,99 € -
WOLFPACK Biotin complex peleti, 400g
35,99 € (89,98 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 33,99 € -
RASCO Premium Dog, fileti piletine, mekana poslastica
3,09 € (38,62 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,09 € -
RASCO Premium, žvakalica raw hide bizon/piletina, 41cm, 170g
6,49 € (38,18 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,29 € -
RASCO Premium Dog, kosti pačetina, mekana poslastica, 500g
13,99 € (27,98 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,69 € -
RASCO Trakice s kolagenom, poslastica za pse, 85g
1,99 € (23,41 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,99 € -
RASCO Premium SENIOR, Mini/Medium, piletina s rižom, 3kg
11,99 € (4,00 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 10,69 € -
RASCO Premium Dog, kockice govedine, mekana poslastica, 230g
6,99 € (30,39 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
LILY'S KITCHEN Salmon Treats, jastučići s lososom, bez žitarica, 60g
3,99 € 3,59 € (59,83 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 3,99 € -
ONTARIO Cat Sticks, mesni štapić puretina s jetrom, 5g
0,49 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,49 € -
RASCO Premium, žvakalica Kost u čvoru, raw hide bizon/piletina, 11cm, 80g
3,49 € (43,62 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,19 € -
RASCO Premium Dog, sushi piletina s bakalarom, sočna poslastica, 80g
3,09 € (38,62 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,69 €