- Online vikend -20%
Online vikend -20%
Prikaz:
-
BRIT CARE BRIT Pat & Meat, pačetina, pašeta i komadići mesa, bez žitarica, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
BRIT Functional Snack Dental, srnetina, obogaćena ružmarinom, 150 g
3,59 € (23,93 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,59 € -
WOLFPACK Delicatesse, mesna kobasica, janjetina
3,99 € (9,98 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,39 € -
BRIT CARE BRIT Mono Protein, puretina, bez žitarica i glutena, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
WOLFPACK Janjeće tripice, 15cm, 100g
3,49 € (34,90 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,89 € -
- PROIZVOD ZA PSE I MAČKE
-
2 varijanteWOLFPACK Lososovo ulje, hladno prešano
13,49 € (26,98 €/1 L)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,99 € -
BRIT CARE BRIT Pat & Meat, losos, pašeta i komadići mesa, bez žitarica, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
REMI Cat Multipak (2x s janjetinom i puretinom, 2x s teletinom i kunićevinom)
2,29 € (5,72 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,29 € -
BRIT Functional Snack Antistres, račići, obogaćeno konopljom, 150 g
3,59 € (23,93 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,59 € -
BRIT Teeth & Gums, dental. poslastica za pse s dodatkom kamilice i kadulje, 7kom
3,59 € (14,30 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,49 € -
WOLFPACK Delicatesse, mesna kobasica, losos
6,69 € (8,36 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,69 € -
WOLFPACK Prešana kost, goveđa koža punjena tripicama, 10cm, 3 komada
4,69 € (42,64 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,69 € -
REMI Cat Multipak (2x s govedinom i jetrom, 2x s pastrvom i lososom), 4x100 g
2,29 € (5,72 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,29 € -
BRIT CARE MINI Hair&Skin Losos i Haringa, bez žitarica
5,49 € (13,72 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,59 € -
WOLFPACK Piletina, bez žitarica
4,49 € (5,61 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,89 € -
BRIT CARE Mini, fileti janjetine u umaku, 85g
1,29 € (15,18 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,19 €