- Mačke
- Hrana za mačke
- Mačke
-
- Mokra hrana za mačke
- Mokra hrana za mačke
Mokra hrana za mačke
Istaknute kategorije
Prikaz:
-
LILY'S KITCHEN LILY's KITCHEN Wild Campfire Stew, srnetina s fazanom i lososom, 400g
3,59 € (8,98 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,39 € -
PRO PLAN Adult Delicate, mousse, bogat puretinom 85g
1,59 € (18,71 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
ALMO NATURE HFC KITTEN, piletina, vrećica za mačke, 55g
1,29 € (23,45 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,29 € -
ALMO NATURE HFC Natural, tuna i piletina sa sirom, konzerva za mačke, 70g
1,49 € (21,29 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,49 € -
ONTARIO Piletina s pačetinom i dodatkom riže i ružmarina, u umaku, 80g
1,69 € (21,12 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
FELIX Juha za mačke Multipack, s bakalarom/tunjevinom/ribom list, 6x48g
3,09 € (10,73 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,09 € -
ALMO NATURE HFC Complete Sterilized, pašteta s bakalarom 85g
1,29 € (15,18 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,29 € -
OASY Natury Fileti u umaku, piletina s govedinom, 70g
1,29 € (18,43 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,29 € -
PRO PLAN KITTEN Healthy Start, mousse, bogat piletinom, 85g
1,59 € (18,71 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
FELIX Tasty Shreds, s piletinom, komadići u umaku, 80g
0,79 € 0,67 € (8,38 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,79 € -
BRIT CARE Sterilised, fileti s puretinom u umaku, bez žitarica, 85g
1,29 € (15,18 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,19 € -
SCHESIR KITTEN Care, piletina u kremastom umaku, 150g
3,49 € (23,27 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,49 € -
BRIT PREMIUM Brit Premium by Nature Cat Multipack za mačke 40x100g
21,99 € (5,50 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 22,99 € -
SCHESIR Vrećica za mačke, Tuna i piletina u želeu, 85g
1,99 € (23,41 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,99 € -
SCHESIR Konzerva za mačke, tunjevina s račićima u želeu 85g
1,99 € (2,34 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,99 € -
SHEBA Fresh&Fine, s piletinom s govedinom, s janjetinom, u umaku, 6x50g
3,29 € (10,97 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,19 €