Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • RASCO Premium Cat, vrećica, bogato pačetinom, u umaku, 85g

      0,89 € (10,47 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €
    • ONTARIO Cat Duck Drink, napitak s komadićima pačetine, 135g

      1,49 € (11,04 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €
    • PRO PLAN VETERINARY DIET PVD Cat Urinary otapanje i sprječavanje nastanka struvita, 85g/1kom

      1,49 € (17,53 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €
    • SCHESIR After Dark, fileti piletine s pačetinom u temeljcu, bez žitarica, 80g

      2,09 € (26,12 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
    • ROYAL CANIN vrećica za mačke FHN Sensory Feel u umaku, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • ROYAL CANIN vrećica za mačke FHN Sensory Taste u umaku, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • OASY Natury KITTEN fileti, tuna, 85g

      1,29 € (15,18 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €
    • BRIT PREMIUM Brit Premium by Nature Cat Multipack za steril mačke 40x100g

      21,99 € (5,50 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 22,99 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Sterilised, za sterilizirane mačke, fileti u umaku, 12x85g

      16,49 € (16,17 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 14,49 €
    • FELIX Juha za mačke Multipack, s govedinom/piletinom/janjetinom, 6x48g

      3,09 € (10,73 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
    • PRO PLAN VETERINARY DIET PVD Cat NF Renal Funct. potpora bubrega kod kroničnog zatajenja 85g/1kom

      1,49 € (17,53 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €
    • SCHESIR Baby KITTEN, mini fileti piletine s jetricom, bez žitarica, 70g

      2,09 € (29,86 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,57 €
    • SCHESIR After Dark Velvet Mousse, piletina s govedinom, bez žitarica, 80g

      2,09 € (26,12 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
    • REMI PREMIUM Dog Pašteta, s piletinom, bez glutena, 400g

      1,79 € 1,49 € (3,72 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,79 €
    • ALMO NATURE Holistic Digestive Help, s peradi, vrećica za mačke, 70g

      1,19 € (17,00 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
    • SCHESIR Vrećica za mačke, Tuna u želeu, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    Primijeni