Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • SCHESIR Baby KITTEN, mini fileti piletine s lososom, bez žitarica, 70g

      2,09 € (29,86 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,57 €
    • RASCO Premium Cat, vrećica, bogato teletinom, u umaku, 85g

      0,89 € (10,47 €/kg)
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €
    • ALMO NATURE HFC, tunjevina u želeu, vrećica za mačke, 55g

      1,29 € (23,45 €/kg)
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €
    • OASY Natury Fileti u umaku, piletina, 70g

      1,29 € (18,43 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €
    • LILY'S KITCHEN Shredded, fileti tunjevine s lososom u umaku, 70g

      2,19 € (31,29 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,59 €
    • OASY Natury Fileti u umaku, piletina sa šunkom, 70g

      1,29 € (18,43 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €
    • ROYAL CANIN vrećica za mačke FHN Sensory Smell u umaku, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • ALMO NATURE Holistic Urinary Help, s piletinom, vrećica za mačke, 70g

      1,19 € (17,00 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
    • ALMO NATURE HFC Complete Sterilized, pašteta s Angus govedinom 85g

      1,29 € (15,18 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €
    • ALMO NATURE Holistic Urinary Help, s ribom, vrećica za mačke, 70g

      1,19 € (17,00 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
    • LILY'S KITCHEN Christmas Turkey and Ham,s puretinom i šunkom, 150g

      2,99 € (19,93 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €
    • ESSENTIAL FOODS ESSENTIAL SUPERIOR LIVING PAT, bez žitarica, pačetina i piletina, 400 g

      3,99 € (9,98 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €
    • PRO PLAN Adult Maintenance Terrine, mousse bogat komadićima piletine 85g

      1,59 € (18,71 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • LILY'S KITCHEN Venison & Wild Boar, srnetina i veprovina, bez žitarica, 400g

      3,39 € (8,48 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • OASY Natury Konzerva za pse, fileti piletine, 150g

      1,79 € (11,93 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • SCHESIR Pašteta sardina, bez žitarica, 70g

      1,79 € (25,57 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    Primijeni