Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • REMI PREMIUM Cat Mousse, s ribom, bez glutena, 400g

      1,89 € (4,72 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • ROYAL CANIN vrećica za mačke FCN Hair&Skin, u umaku, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • SCHESIR Vrećica za mačke, Piletina s brancinom u želeu, 70g

      1,99 € (28,43 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • OASY Natury fileti, tuna, 85g

      1,29 € (15,18 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €
    • SHEBA Select Slices, s piletinom u umaku, 85g

      1,09 € (12,82 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,09 €
    • BRIT CARE Sterilised, fileti s pačetinom u umaku, bez žitarica, 85g

      1,29 € (15,18 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
    • ONTARIO KITTEN Chicken Drink, napitak s komadićima piletine, 135g

      1,49 € (11,04 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • PETKULT Konzerva za pse JUNIOR, s piletinom, bez žitarica, 800g

      4,19 € (5,24 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €
    • SCHESIR Vrećica za mačke, Pileći file u želeu, 70g

      1,99 € (28,43 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • ROYAL CANIN CHN Starter Mousse 195g

      2,79 € (14,31 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,79 €
    • RASCO Premium Cat, vrećica, bogato puretinom, u umaku, 85g

      0,89 € (10,47 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €
    • PRO PLAN MP Adult konzerva, puretina 400g

      3,39 € (8,48 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,19 €
    • SCHESIR Vrećica za mačke, Pileći file sa šunkom u želeu 70g

      1,99 € (28,43 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • SCHESIR Komadići sardine u umaku od jastoga, bez žitarica, 70g

      1,79 € (25,57 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • SCHESIR After Dark Velvet Mousse, piletina s pačetinom, bez žitarica, 80g

      2,09 € (26,12 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,09 €
    • RASCO Premium Cat, vrećica, bogato govedinom, u umaku, 85g

      0,89 € (10,47 €/kg)
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €
    Primijeni