Prehrana mačića

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • REMI JUNIOR 1 kg

      5,49 € (5,49 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,79 €
    • BRIT PREMIUM by Nature KITTEN, piletina

      BRIT PREMIUM by Nature KITTEN, piletina

      5,09 € (6,36 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 4,89 €
    • WHISKAS JUNIOR Piletina 2-12 mj 300g

      2,69 € (8,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,59 €
    • ROYAL CANIN FHN Mother&Babycat (1-4. mjesec života)
      -20%

      ROYAL CANIN FHN Mother&Babycat (1-4. mjesec života)

      30,99 € 24,79 € (12,40 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 30,99 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 30,99 €
    • FRISKIES JUNIOR, ukusna kombinacija piletine i puretine, mlijekom, 300g

      2,69 € (8,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €
    • CANAGAN Country divljač, za mačke, bez žitarica
      Sticker

      CANAGAN Country divljač, za mačke, bez žitarica

      25,99 € (17,33 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 24,99 €
    • CANAGAN Škotski losos s haringom i pastrvom, za mačke, bez žitarica
      Sticker

      CANAGAN Škotski losos s haringom i pastrvom, za mačke, bez žitarica

      6,99 € (18,64 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 6,69 €
    • ROYAL CANIN FHN KITTEN Sterilised
      -20%

      ROYAL CANIN FHN KITTEN Sterilised

      31,99 € 25,59 € (12,80 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 30,99 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 31,99 €
    • BRIT CARE KITTEN Gentle Digestion & Strong Immunity, losos, bez žitarica
      Sticker

      BRIT CARE KITTEN Gentle Digestion & Strong Immunity, losos, bez žitarica

      51,99 € (7,43 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Besplatna dostava
      Cijena na 2.5.2025.: 48,99 €
    • LILY'S KITCHEN Smooth Pate KITTEN, piletina, bez žitarica, 85g

      1,39 € (16,35 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • CANAGAN KITTEN, piletina, 85g

      2,49 € 2,09 € (24,59 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 €
    • ONTARIO KITTEN Fresh Meat pašteta, s tunjevinom, 90g

      1,49 € (16,56 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    • BRIT PREMIUM Komadići u umaku KITTEN, s bijelom ribom, 100g

      0,69 € (6,90 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,59 €
    • PETKULT KITTEN, pašteta s mesnim komadićima, s puretinom, bez žitarica, 100 g

      1,59 € (15,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • CANINA Katzenmilch mlijeko u prahu, za mačiće, 150g

      14,49 € (96,60 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 13,19 €
    • ONTARIO KITTEN Fresh Meat pašteta, piletina, 90g

      1,49 € (16,56 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €
    Primijeni