- Mačke
- Kutak za mačiće
- Prehrana
- Mačke
-
- Prehrana
Prehrana mačića
Prikaz:
-
REMI JUNIOR 1 kg
5,49 € (5,49 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,79 € -
BRIT PREMIUM by Nature KITTEN, piletina
5,09 € (6,36 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,89 € -
WHISKAS JUNIOR Piletina 2-12 mj 300g
2,69 € (8,97 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,59 € -
-20%2 varijanteROYAL CANIN FHN Mother&Babycat (1-4. mjesec života)
30,99 € 24,79 € (12,40 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 1.9.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 30,99 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 30,99 € -
-
FRISKIES JUNIOR, ukusna kombinacija piletine i puretine, mlijekom, 300g
2,69 € (8,97 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
CANAGAN Country divljač, za mačke, bez žitarica
25,99 € (17,33 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 24,99 € -
CANAGAN Škotski losos s haringom i pastrvom, za mačke, bez žitarica
6,99 € (18,64 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
-20%2 varijanteROYAL CANIN FHN KITTEN Sterilised
31,99 € 25,59 € (12,80 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 1.9.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 30,99 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 31,99 € -
-
BRIT CARE KITTEN Gentle Digestion & Strong Immunity, losos, bez žitarica
51,99 € (7,43 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 48,99 € -
LILY'S KITCHEN Smooth Pate KITTEN, piletina, bez žitarica, 85g
1,39 € (16,35 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,39 € -
CANAGAN KITTEN, piletina, 85g
2,49 € 2,09 € (24,59 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,49 € -
ONTARIO KITTEN Fresh Meat pašteta, s tunjevinom, 90g
1,49 € (16,56 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,39 € -
BRIT PREMIUM Komadići u umaku KITTEN, s bijelom ribom, 100g
0,69 € (6,90 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,59 € -
PETKULT KITTEN, pašteta s mesnim komadićima, s puretinom, bez žitarica, 100 g
1,59 € (15,90 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
CANINA Katzenmilch mlijeko u prahu, za mačiće, 150g
14,49 € (96,60 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,19 € -
ONTARIO KITTEN Fresh Meat pašteta, piletina, 90g
1,49 € (16,56 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,39 €