- Mačke
- Hrana za mačke
- Mačke
-
- Mokra hrana za mačke
- Mokra hrana za mačke
Mokra hrana za mačke
Istaknute kategorije
Prikaz:
-
BRIT CARE BRIT Pat & Meat, puretina, pašeta i komadići mesa, bez žitarica, 400g
2,79 € (6,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
FISH4CATS Konzerva Tuna s kozicama 70g
1,79 € (25,57 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
CANAGAN Britanska govedina s organskim povrćem, 400g
3,79 € (9,48 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,29 € -
PRO PLAN Sterilized Maintenance, s piletinom, komadići u umaku, 85g
1,59 € (18,71 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
WOLFPACK , Limited Ingredient, losos, pašteta, bez žitarica
1,69 € (11,27 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,49 € -
PEDIGREE Multipack s pil./pov. i s gov./pov. u umaku, 4x100g
2,89 € (7,22 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,19 € -
LANDFLEISCH CLASSIC s goveđim srcima i tjesteninom, 800g
3,49 € (4,36 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,39 € -
FELIX Fantastic, s piletinom u želeu, 85g
0,79 € (9,29 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
CANAGAN Dinner, puretina i pačetina s organskim povrćem, 400g
3,79 € (9,48 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,29 € -
LANDFLEISCH CLASSIC s peradi i rižom, 800g
3,49 € (4,36 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,39 € -
FISH4CATS Konzerva tuna s račićima 70g
1,79 € (25,57 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
RUSTICAN SENIOR Govedina s puretinom, crnim bakalarom i batatom, bez glutena
2,49 € (6,22 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
WOLFPACK , Limited Ingredient, kunićevina, pašteta, bez žitarica
1,19 € (14,00 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,09 € -
FELIX Fantastic, s kunićevinom u želeu, 85g
0,99 € (11,65 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
REMI Piletina i jetra, potpuna hrana za mačke s piletinom i jetrom, 415 g
1,09 € (2,63 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,09 € -
OASY Delicatesse pašteta s puretinom, 85g
0,99 € (11,65 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 €