- Mačke
- Hrana za mačke
- Mačke
-
- Mokra hrana za mačke
- Mokra hrana za mačke
Mokra hrana za mačke
Istaknute kategorije
Prikaz:
-
FELIX Fantastic, s lososom u želeu i morskim listom, 4x85g
3,09 € (9,09 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,09 € -
BRIT PREMIUM Mesni obrok, 400g (4x100 g)
2,59 € 2,20 € (5,50 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 2,39 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,59 € -
NUEVO Sensitive Adult dog, monoprotein, janjetina, bez žitarica, 400g
2,39 € (5,98 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,39 € -
CESAR s teletinom i peradi, pašteta, 150g
1,49 € (9,93 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
NUEVO Adult Cat, losos, 400g
2,19 € (5,48 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,19 € -
NUEVO Adult Dog, janjetina s krumpirom
2,19 € (5,48 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,19 € -
NUEVO Adult Cat, govedina
1,59 € (7,95 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
BRIT PREMIUM Fileti u umaku Sterilised, s lososom, 85 g
0,99 € (11,65 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,79 € -
FELIX Sensations Jellies, s govedinom u želeu, s rajčicom, 85g
0,79 € (9,29 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
NUEVO SENIOR Dog, janjetina i govedina sa zobenim pahuljicama
2,19 € (5,48 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,19 € -
FELIX Fantastic, s lososom u želeu, 85g
0,99 € (11,65 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
RUSTICAN JUNIOR Piletina i pastrva s batatom i mrkvom, bez glutena
2,69 € (6,72 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,69 € -
FISH4CATS Konzerva Sardina i skuša 70g
1,79 € (25,57 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
CESAR s govedinom i jetrom, pašteta, 150g
1,49 € (9,93 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,99 € -
GOURMET Perle Mini fileti s govedinom i mrkvom, u umaku, 85g
0,89 € (10,47 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,89 € -
WOLFPACK , Limited Ingredient, veprovina, pašteta, bez žitarica
1,69 € (11,27 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,49 €