CARNILOVE hrana za pse

CARNILOVE hrana za pse bogata je mesom i visokokvalitetnim proteinima, bez žitarica i krumpira. Svaki obrok spaja pravo meso s voćem, povrćem i začinskim biljem, pružajući lako probavljivu i hranjivu prehranu. Podržava snagu, energiju i vitalnost, a poslastice dodatno nagrađuju, njeguju instinkt i slave prirodnu slobodu koju psi imaju.

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • CARNILOVE Soft, prepelica soriganom, poslastica za pse 200g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Crunchy, janjetina s brusnicama, poslastica za pse 200 g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Soft, pačetina s ružmarinom, poslastica za pse 200g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Crunchy, noj s kupinama, poslastica za pse 200 g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Soft, pastrva s koprom, poslastica za pse 200g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Soft, losos s timijanom, poslastica za pse 200g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Crunchy, veprovina sa šipkom, poslastica za pse 200g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Crunchy, losos s borovnicom, poslastica za pse 200g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Soft, sardina s divljim češnjakom, poslastica za pse 200g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Mesna pašteta janjetina i veprovina, 400g

      3,19 € (7,98 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,19 €
    • CARNILOVE Mesna pašteta, pačetina i fazan, 400g

      3,19 € (7,98 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,19 €
    • CARNILOVE Crunchy, skuša s malinama, poslastica za pse 200g

      3,29 € (16,45 €/kg)
      Jedina varijanta
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €
    • CARNILOVE Mesna pašteta puretina sa sobom i veprovinom, 400g

      3,19 € (7,98 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,19 €
    • CARNILOVE True Fresh, Govedina

      CARNILOVE True Fresh, Govedina

      19,99 € (13,33 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 19,99 €
    • CARNILOVE Jerky, janjetina i losos, poslastica za pse 100g

      3,99 € (39,90 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €
    • CARNILOVE True Fresh, Pačetina

      CARNILOVE True Fresh, Pačetina

      17,99 € (11,99 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 17,99 €
    Primijeni

    CARNILOVE SUHA HRANA ZA PSE

    CARNILOVE suha hrana za pse izrađena je s visokim udjelom mesa i čistim, prirodnim sastojcima, te je pogodna instinktivnoj prehrani pasa. Svaka receptura bez žitarica i krumpira spaja pravo meso sa šumskim voćem, povrćem i začinskim biljem, a nadahnuta je prirodnim prehrambenim potrebama pasa, dok istovremeno podržava snagu, vitalnost i svakodnevno blagostanje.

    Pažljivo pripremljena kako bi sačuvala nutrijente i okuse, CARNILOVE suha hrana za pse hrani tijelo, podržava aktivan način života i poštuje pravu prirodu svakog psa.

    ASORTIMAN SUHE HRANE

    CARNILOVE Active


    Pruža energiju za svaki dan

    Visoka razina bjelančevina

    • 70% životinjskih sastojaka
    • Dehidrirano i 26% svježeg mesa
    • Bez piletine
    • Samo goveđa mast
    • 30 % biljnih sastojaka
    • Bez žitarica i krumpira

    Dostupna pakiranja: 1,5kg, 4kg, 12kg

    CARNILOVE True Fresh


    • 60 % svježeg mesa
    • 30 % biljnih sastojaka
    • 10 % masti, ulja i iznutrica
    • Bez piletine
    • Samo goveđa mast
    • Bez žitarica i krumpira

    Dostupna pakiranja: 1,5kg, 4kg, 12kg

    Carnilove mokra hrana za pse

    CARNILOVE mokra hrana za pse pruža bogatu, mesnu prehranu pripremljenu od visokokvalitetnog mesa, začinskog bilja, bobičastog voća i povrća. Ove recepture bez žitarica i aditiva prirodno su sočne i nutritivno bogate te podržavaju snagu i opću vitalnost. S okusima bliskima prirodnim instinktima pasa, CARNILOVE mokra hrana donosi prehranu u skladu sa psećim instinktom u svaku zdjelicu — iskrenu, zasitnu i bez kompromisa.

    CARNILOVE POSLASTICE ZA PSE

    CARNILOVE poslastice za pse izrađene su od kvalitetnog mesa i prirodnih sastojaka, bez žitarica, krumpira i umjetnih dodataka. Bilo da je riječ o sušenim poslasticama, smrznuto-dehidriranim ili mekim, svaki zalogaj odražava prirodnu sklonost pasa prema čistim, visokokvalitetnim bjelančevinama. Idealne za trening, nagrađivanje ili zajedničke trenutke radosti, CARNILOVE poslastice njeguju instinkt, podržavaju snagu i slave slobodu s kojom su psi rođeni.