- Online vikend -15%
Online vikend -15%
Prikaz:
-
LANDFLEISCH Losos/perad, pašteta, 400g
1,99 € (4,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,99 € -
HAU&MIAU Rawhide, prešana kost, 100% goveđa koža, 5 kom/7,5cm/15-20g
2,79 € (37,20 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,79 € -
LANDFLEISCH za mačke Perad i divljač, pašteta, 400g
1,99 € (4,98 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,99 € -
CAMON Mini Snack Mix, poslastica za pse s lososom, 140g
2,99 € (21,36 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,89 € -
ROYAL CANIN VETERINARY DIET RC VHN Cat Urinary SO Mod. Cal. otapanje i prevencija stuvita, 1,5kg
26,99 € (17,99 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 26,99 € -
FISH4CATS konzerva Tuna s lososom 70g
1,79 € (25,57 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
JOCKER Domaće sijeno, s obronaka Hrvatskog zagorja, 900g
8,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 7,69 € -
DIAFARM VME Vitamin.-mineralna energetska pasta+omega 6+taurin za mačke, 50g
7,99 € (159,80 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 7,59 € -
BRIT PREMIUM Komadići u umaku s lososom i pastrvom, 100g
0,59 € 0,49 € (4,90 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026Cijena na 2.5.2025.: 0,59 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,59 € -
KONG Igračka za pse Classic
17,99 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 17,99 € -
VITAKRAFT Cat Stick Classic, štapići s lososom, 3 kom/18g
1,09 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,09 € -
MPS WC Buffy, 54x38,5xh38cm, razne boje
13,49 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,49 € -
- PROIZVOD ZA PSE I MAČKE
-
2 varijantePETVITAL Verminex kapi protiv vanjskih nametnika za sve kućne ljubimce
16,99 € (339,80 €/1 L)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 16,99 € -
PRO PLAN Delicate Digestion, s oceanskom ribom u umaku, 10x85g
12,99 € (15,28 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 12,59 € -
DOG CHOW Active s piletinom, 14kg
38,99 € 29,24 € (2,09 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026Cijena na 2.5.2025.: 38,39 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 38,99 € -
CAMON Higijenske maramice Ulje čajevca 40kom, 30x20cm
4,09 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,09 €