- Online vikend -15%
Online vikend -15%
Prikaz:
-
VERSELE -LAGA Menu Nature, lojna kugla, za vanjske ptice, Giant, 500 g
1,99 € (3,98 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
PAWISE Grebalica Corner stup, kutna 29x28x42cm
13,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,99 € -
PAWISE Uže s loptom, tri čvora
6,99 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,99 € -
CATALYSIS Viusid sirup za prevenciju virusnih bolesti, psi i mačke,150ml0ml
31,99 € (213,27 €/1 L)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 30,99 € -
ICF Zincoseb šampon za regeneraciju kože kod seboreje i prhutanja,250ml
23,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 23,99 € -
FERPLAST Kamen za glodanje Volcanic Rock PA 4776 6x6xh4,5cm
4,29 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,29 € -
FISH4DOGS SUPPORT+ Digestion, s bijelom ribom, hrskava poslastica za pse, 225g
6,99 € (31,07 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,79 € -
DUVO+ Bathing Sand, pijesak za činčile, degue i gerbile 5kg
6,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,99 € -
PRO PLAN VETERINARY DIET PVD Cat Hepatic, za potporu funkcije jetre, 1,5kg
17,99 € (11,99 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 17,99 € -
OASY Multipack vrećice za mačke, 2x s tunjevinom i 2x s lososom, 4x85g
3,19 € (9,38 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,89 € -
OASY Vrećica za pse SENIOR, trakice s puretinom i graškom u umaku, 100g
0,99 € (9,90 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,89 € -
PAWISE Miš pleteni, 6cm, razne boje
0,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,99 € -
VITAKRAFT Menu, hrana za kanarince, 500g
2,79 € (5,58 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,79 € -
BRIT PREMIUM Komadići u umaku s govedinom i graškom, 100g
0,59 € 0,49 € (4,90 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026Cijena na 2.5.2025.: 0,59 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,59 € -
CHURU Puree Skin&Coat, krema, piletina, 4x14g
3,29 € (58,75 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,99 € -
CANDIOLI FlorenteroAct pasta - probiotsko/vitaminska pasta za pse i mačke,15ml
13,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 14,99 €