- Online vikend -15%
Online vikend -15%
Prikaz:
-
GOURMET Gold Succulent Delights, komadići s govedinom u umaku, 85g
0,65 € (7,65 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,89 € -
FELIX Tasty Shreds Multipack, s govedinom/piletinom/tunjevinom/lososom, 4x85g
2,79 € (8,72 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,09 € -
FISH4CATS Konzerva Sardina s inćunima 70g
1,79 € (25,57 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
CAMON Lint&Pet roler za sakupljanje dlaka
2,79 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,79 € -
OASY Caprice Mousse, s puretinom, 85g
0,75 € (8,82 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,79 € -
KONG Igračka za pse Extreme
18,99 €Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 18,99 € -
BRIT PREMIUM by Nature Happy Snack Dental, s kolagenom i spirulinom
3,49 € (11,63 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,39 € -
GOURMET Gold Succulent Delights, komadići s piletinom u umaku, 85g
0,89 € (10,47 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,89 € -
DINGO'S DINGO's Beefy Lung Steaks, goveđa pluća, 100g
4,89 € (48,90 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,89 € -
BRIT PREMIUM BRIT Premium by Nature Cat, mesni štapići bogati lososom i pastrvom, 3x5g
1,19 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,19 € -
CAMON Lopta od tvrde gume, razne boje
2,79 €Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,79 € -
VITAKRAFT Beef Stick, sa srcima, poslastica za pse, 1 kom/12g
0,89 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 0,89 € -
HILL'S PRESCRIPTION DIET HILL's PD Can Digestive Care i/d L.F. Stew s piletinom i povrćem 354g
6,99 € (19,75 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,99 € -
FLAMINGO Kost transparentna, okus govedine
3,49 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,49 € -
FLAMINGO Podloga za kavez od pješčanog papira
4,19 €Smanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,19 € -
FLAMINGO Pumpa za zrak Crawfish Super Silent
12,99 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 12,99 €