- Online vikend -15%
Online vikend -15%
Prikaz:
-
VITAKRAFT Emotion Beauty Selection, hrana za kuniće, 600 g
5,99 € (9,98 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,99 € -
LOLO PETS Štapići s voćem, za tigrice, 2kom/90g
1,79 € (19,89 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
FLAMINGO Akvarijski šljunak Gravel clear (3-6mm)
7,99 € (0,78 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 7,99 € -
CAMON Gaćice za kuje, pamučne, točkaste, crne
8,49 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 8,39 € -
-15%2 varijantePETVITAL GAG prah s glikozamin glikanom za mišićno koštani sustav
18,99 € 16,14 € (161,40 €/kg)Smanjene web zaliheU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 17,49 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 18,99 € -
-
PAWISE Kliker za edukaciju, uzdignuti taster, 7x3,5cm
3,49 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,49 € -
CAMON Cubetti di salmone, poslastica od lososa, 80g
3,49 € (43,62 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,49 € -
FLAMINGO Miš na žici, 19cm
1,99 €Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,99 € -
ROYAL CANIN VETERINARY DIET RC VHN Dog Gastro Intestinal Low Fat, kod gastrointestinalnih poremećaja, 200g
2,59 € (12,95 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,49 € -
VITAKRAFT Vita Fit Multivitamin za ptice, 10ml
4,09 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,09 € -
FLAMINGO Gizmo zdjelica keramička, 13cm, 170ml
4,19 €Smanjene web zaliheU trgovinama- ,
Cijena na 2.5.2025.: 4,19 € -
AQUAEL Unutarnji filter Asap za akvarije
15,49 €Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 15,49 € -
TASTE OF THE WILD South West Canyon s govedinom u varivu, 390 g
3,99 € (10,23 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,89 € -
CANINA Dog Stop sprej neutralizira miris ženke u tjeranju, 100ml
14,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 13,69 € -
VIRBAC Pronefra suspenzija, za očuvanje funkcije bubrega za pse i mačke, 180ml
54,99 € (305,50 €/1 L)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 52,99 € -
GENOLL P.P. Eko detergent za pranje i higijenu, 500ml
5,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 5,69 €