- Online vikend -15%
Online vikend -15%
Prikaz:
-
HAU&MIAU Rawhide, prešana kost čokolada, 5 kom/7,5cm/75g
2,79 € (37,20 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,79 € -
CAMON Plastični odstranjivač krpelja, dvije veličine
1,49 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,39 € -
VITAKRAFT Sipina kost, s držačem, 2kom (26g)
2,49 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 2,29 € -
-15%- MJESEČNI KATALOG
-
2 varijanteFISH4DOGS Finest Small, losos/krumpir, bez žitarica, mali briketi
15,99 € 13,59 € (9,06 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 15,99 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 15,99 € -
CAMON Repelent u granulama, za vanjske prostore, 1l
9,99 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,99 € -
VITAKRAFT Drops sa šumskim voćem i jogurtom, 75 g
1,99 € (26,53 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,99 € -
GIMBORN Rodent Malt Pasta za glodavce s papajom 50g
7,69 € (153,80 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 7,09 € -
ROYAL CANIN SHN Mini Adult 8kg
60,99 € (7,62 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 58,99 € -
FLAMINGO Wrapped Stick - poslastica s piletinom S, 6 komada 70g
3,19 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,19 € -
FLAMINGO RHide Wrapped Sticks, žvakalica pačetina s bakalarom, 6kom, 85g
4,09 € (51,12 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,09 € -
PRO PLAN Medium, Sensitive Skin, Opti Derma, bogato lososom, 14kg
74,99 € (5,36 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 74,99 € -
PAWISE Zdjelica Leaf putna, sklopiva, silikonska, plava ili zelena
4,49 €Nedostupno onlineU trgovinama- ,
Cijena na 2.5.2025.: 4,49 € -
-15%- MJESEČNI KATALOG
-
2 varijanteFISH4DOGS Finest Small, bijela riba/krumpir, bez žitarica, mali briketi
15,99 € 13,59 € (9,06 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 15,99 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 15,99 € -
CHURU Pops, sočni žele, piletina 4x 15g
3,29 € (54,83 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,09 € -
FELIX Sensations Jellies, riblji mix, multipack, 4x85g
2,79 € (8,21 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,09 € -
VITAKRAFT Ovratnik biocidni za mačke, dužina 35cm, opseg vrata 14-28cm
4,79 €Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,79 €