Veterinarske dijete za mačke
Otkrijte veterinarske dijete za mačke! Pet centar veterinarske ljekarne nude izbor prilagođenih hrana za posebne prehrambene potrebe mačaka, kod dijagnosticiranih stanja poput bolesti bubrega i mokraćnog sustava, poremećaja probavnog trakta, pretilosti, dijabetesa, alergijskih stanja i sl.
Prikaz:
-
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Struvite,otapanje i sprječavanje nastanka struvita,konz.200g
2,59 € (12,95 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,59 € -
-10%2 varijanteBRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Ultra-Hypoallergenic, kod intolerancija na hranu
6,99 € 6,29 € (15,72 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026Cijena na 2.5.2025.: 6,70 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 6,99 € -
-
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Urinary&Stress Relief, za smanjenje struvita i stresa, 12x85g
16,49 € (16,17 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 14,49 € -
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Dog + Cat Recovery, za oporavak, konzerva 400g
3,69 € (9,22 €/kg)Jedina varijantaNedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 3,39 € -
-15%2 varijanteBRIT VETERINARY DIET BRIT GF Veterinary Diets Cat Calm & Stress Relief, suzbijanje stresa i smirenje
24,99 € 21,24 € (10,62 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaAkcija traje od 1.10.2026 do 1.11.2026Cijena na 2.5.2025.: 23,99 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 24,99 € -
-
BRIT VETERINARY DIET BRIT GF Veterinary Diets Cat Gastrointestinal-Low fat, za prekomjernu težinu
24,99 € (12,50 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 23,99 € -
ROYAL CANIN VETERINARY DIET C VHN Cat Urinary S/O Mod.Cal. bolesti donjih mokraćnih puteva vrećica 85g
1,79 € (21,06 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Diabetic konzerva za mačke, pačetina, 85 g
1,79 € (21,06 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Diabetic konzerva za mačke, riba list, 85 g
1,79 € (21,06 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Hepatic konzerva za mačke, prepelica, 85 g
1,69 € (19,88 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Hepatic konzerva za mačke, puretina, 85 g
1,69 € (19,88 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Hypoallergenic, konzerva za mačke, kunićevina, 85 g
1,69 € (19,88 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Hypoallergenic, konzerva za mačke, riba list, 85 g
1,69 € (19,88 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,69 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Intestinal konzerva za mačke, puretina, 85 g
1,79 € (21,06 €/kg)Jedina varijantaSmanjene web zaliheU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Renal konzerva za mačke, govedina, 85 g
1,79 € (21,06 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 € -
DISUGUAL VETERINARY DIET DISUGUAL Metabolic Balance Renal konzerva za mačke, piletina, 85 g
1,79 € (21,06 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 1,79 €
Više o veterinarskim dijetama za mačke
Brit Veterinary Diet, Royal Canin Veterinary Diet, Hill's Prescription Diet, Pro Plan Veterinary Diet ili Disugual Veterinary Diet veterinarske hrane dostupne su u Pet centru uz preporuku Vašeg veterinara. Prije kupovine veterinarske dijete savjetujte se s veterinarom i redovito kontrolirajte zdravstveni status svoje mačke!