Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • OASY Natury fileti, piletina sa šunkom, 150g

      1,99 € (13,27 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • ONTARIO Cat Salmon Drink, napitak s komadićima lososa, 135g

      1,49 € (11,04 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €
    • HILL'S HILL's Vrećice Feline KITTEN s morskom ribom, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • SHEBA Delikatesse, piletina u želeu, 85g

      0,99 € (11,65 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
    • BRIT VETERINARY DIET BRIT GF VD Cat Recovery, kod oporavka i smanjenog apetita, fileti u umaku 12x85g

      16,49 € (16,17 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 14,49 €
    • LILY'S KITCHEN Fishy Fish Pie Tin 400g

      3,39 € (8,48 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €
    • WHISKAS Vrećica Pure Delight Govedina 85g

      0,89 € (10,47 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
    • ROYAL CANIN vrećica za mačke Instinctive pašteta 85g

      1,89 € (22,24 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • LILY'S KITCHEN Organic Pate Turkey, bez žitarica, 85g

      1,69 € (19,88 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
    • RASCO Premium Cat Sterilised, vrećica, bogato pačetinom, u umaku, 85g

      0,89 € (10,47 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €
    • ALMO NATURE Daily, s govedinom i krumpirom, pašteta za pse, 100g

      0,79 € 0,63 € (6,30 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0,79 €
    • BRIT CARE Soup Christmas, juha za mačke, s govedinom, povrćem i ružmarinom, 75g

      1,09 € (14,53 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,09 €
    • HILL'S HILL's Vrećice Feline KITTEN s puretinom, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • OASY Natury Fileti u umaku, tuna sa školjkama 70g

      1,29 € (18,43 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,29 €
    • SCHESIR Vrećica za mačke, Tuna s lososom u želeu, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • FELIX Tasty Shreds Multipack, s govedinom/piletinom/pačetinom/puretinom, 4x80g

      2,89 € (9,03 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,79 €
    Primijeni