Mokra hrana za mačke

Provjerite dostupnost u svojoj Pet centar trgovini
    Prikaz:
    • FELIX Fantastic JUNIOR, s piletinom u želeu, 85g

      0,79 € (9,29 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €
    • FELIX Fantastic vrećica govedina/piletina 4x85g

      2,79 € 2,37 € (6,97 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 2,79 €
    • NUEVO KITTEN, piletina s rižom i lososovim uljem, za mačiće, 400g

      2,19 € (5,48 €/kg)
      Jedina varijanta
      Smanjene web zalihe
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,19 €
    • CANAGAN Piletina i puretina, 85g

      2,49 € (29,29 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
    • HILL's Vrećica Feline govedina

      HILL'S HILL's Vrećica Feline govedina

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €
    • LILY'S KITCHEN Smooth Pate Selection, paštete, 8x85g

      9,99 € (14,69 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 9,99 €
    • TEO pašteta, s piletinom 300g

      1,19 € (3,97 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €
    • SCHESIR Konzerva za pse Pileći file u želeu, 150g

      2,69 € (17,93 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,69 €
    • FISH4CATS Tuna s zelenousnim dagnjama 70g

      1,79 € (25,57 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    • BRIT PREMIUM Fileti u umaku s tunom, 85 g

      0,99 € (11,65 €/kg)
      Nedostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 0,79 €
    • PETKULT pašteta s mesnim komadićima, s lososom, 100 g

      1,49 € 1,19 € (11,90 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €
      Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1,49 €
    • FISH4DOGS Finest, bijela riba s bundevom i graškom, bez žitarica, 85g

      1,99 € (23,41 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €
    • REMI Multipack Meat Fiesta, 2x s peradi, 2x s govedinom, za pse, 4x100g

      2,19 € (5,48 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 2,19 €
    • CANAGAN Piletina i losos, 85g

      2,49 € (29,29 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €
    • PETKULT Sterilized, pašteta s mesnim komadićima, s tunom, bez žitarica, 100 g

      1,59 € (15,90 €/kg)
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €
    • ROYAL CANIN vrećica za mačke FHN Sterilised u umaku 85g

      1,89 € (22,24 €/kg)
      Jedina varijanta
      Dostupno online
      U trgovinama
      Cijena na 2.5.2025.: 1,79 €
    Primijeni