- Garancija sjajnog okusa
Garancija sjajnog okusa
Ponudite ljubimcu novu suhu hranu bez rizika! 🐶🐱 Sigurni smo da će vaš ljubimac obožavati izvrsnu suhu hranu nekog od čak 12 omiljenih brendova iz naše ponude. Stoga vam nudimo garanciju sjajnog okusa uz povrat novca u slučaju da se odabrana hrana vašem ljubimcu ipak ne svidi. Više informacija o povratu pronađite ovdje!
Prikaz:
-
PETKULT Probiotics, Small, pačetina sa smeđom rižom
16,99 € (8,50 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 16,59 € -
LILY'S KITCHEN Chicken Casserole,piletina s povrćem i začinima,bez žitarica 800g
11,99 € (14,99 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,99 € -
BRIT CARE Cat Large cats Power&Vitality, bez žitarica
21,99 € (11,00 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 19,99 € -
BRIT CARE Digestion & Relax Sustainable PUPPY, piletina s insektima
72,99 € (6,08 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 68,99 € -
CANAGAN Dental, puretina i piletina, za mačke, bez žitarica
6,99 € (18,64 €/kg)Nedostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 6,69 € -
-14%- MJESEČNI KATALOG
-
2 varijanteCANAGAN Dental, puretina i piletina, za pse, bez žitarica
20,99 € 17,89 € (8,94 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaAkcija traje od 31.8.2026 do 30.9.2026Cijena na 2.5.2025.: 19,99 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 20,99 € -
PETKULT Sensitive, Small, riba sa smeđom rižom
26,29 € (8,76 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 24,99 € -
RASCO Premium Large, piletina s rižom
39,99 € (2,67 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 33,59 € -
- -15% u košarici iznad 25€
-
2 varijantePETKULT Sensitive, Medium, riba sa smeđom rižom
74,99 € (6,25 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 74,99 € -
ASPECT French Bulldog, losos s rižom
9,99 € (9,99 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 9,39 € -
BRIT CARE Cat Haircare Healthy&Shiny Coat, bez žitarica, 0,4 kg
5,39 € (13,48 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 4,99 € -
LILY'S KITCHEN Organic, piletina s povrćem i začinima, bez žitarica
12,99 € (12,99 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 12,99 € -
LILY'S KITCHEN Fisherman's Feast, bijela riba s lososom, bez žitarica
23,99 € (12,00 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 23,99 € -
RASCO Premium, janjetina i riža
49,99 € (3,33 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 49,99 € -
- -15% u košarici iznad 25€
-
2 varijantePETKULT Probiotics, Medium, pačetina sa smeđom rižom
60,99 € (7,62 €/kg)Dostupno onlineU trgovinamaBesplatna dostavaCijena na 2.5.2025.: 57,99 € -
LILY'S KITCHEN KITTEN Recipe, piletina s bijelom ribom, bez žitarica, 800g
12,99 € (16,24 €/kg)Jedina varijantaDostupno onlineU trgovinamaCijena na 2.5.2025.: 11,99 €